GYNEKOLOGIE - BRNO > GYNEKOLOGIE - BRNO

GYNEKOLOGIE-BRNO.EU
ambulantní gynekologie primární péče
SEXUOLOGICKÁ GYNEKOLOGIE

mobil: 731 031 627

Pokud se nedovoláte, zkuste to později, domluvíme se na formě a termínu objednání na den a časovku.

Lékařské centrum jehož prioritou je zachování absolutní diskrétnosti a nadstandardu kvalitních odborných služeb

Vyšetření erudovaným lékařem - specialistou. Rychlé objednání přímo osobně telefonicky: 731 031 627

lékař specialista erudovaný v oborech gynekologie a sexuologie

MUDr. Jiří Čalkovský
GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE Brno - Žabovřesky, Sovova 7

ZPMV - 211 . VoZP - 201 nebo VIP přímá platba diskrétně a bez záznamu pro pojišťovny
Živé firmy lékaře specialisty najdete v tiché klidné ulici v Brně - Žabovřeskách, Sovova 7.

GYNEKOLOGICKÁ SEXUOLOGIE - BRNO Diskrétní a rychlá účinná diagnostika a léčba funkčních sexuálních poruch
Manželská a vztahová poradna
Spermiogram nebo postkoitální test
SCREENING FERTILITY A SCHOPNOSTI SEXUÁLNÍ AKTIVITY ŽENY
SCREENING FERTILITY A SCHOPNOSTI SEXUÁLNÍ AKTIVITY MUŽE

AKCE!
NOVINKA SE SLEVOU VYŠETŘENÍ NA POHLAVNÍ CHOROBY
Testy na pohlavní choroby
přesné PCR testy nám vyšetřuje akreditovaná laboratoř

diskrétně a spolehlivě
a jiné viz

VYŠETŘENÍ RIZIKOVÝCH PAPILOMAVIRŮ od ledna 2023: diskrétně pro ženy a diskrétně i pro muže

Vyšetření poskytujeme výhradně na objednanou časovku, na kterou se pacientka objedná a lékař se s pacientkou domluví tak, aby byla zajištěna maximální diskrétnost a zdravotní bezpečnost. Tel.-mobil: 731031627


Neodkladné akutní stavy řeší pohotovostní služby ve fakultních nemocnicích v Brně na Obilním trhu 11, nebo ve FN v Brně - Bohunicích, Jihlavská 20.


VŠE CO ŽENA POTŘEBUJE PRO INTIMNÍ ZDRAVÍ A KRÁSU
vám poskytne soukromé lékařské zařízení jehož prioritou je dostupnost odborných kvalitních služeb erudovaným specialistou a zachování absolutní diskrétnosti. Příjemné privátní prostředí vytváří atmosféru ve smyslu rodinného lékaře.


aktuální - živé firmy lékaře specialisty

<

Gynekologická ordinace, specializovaná ambulance - MUDr. Jiří Čalkovský, Brno - Žabovřesky, Sovova 7. velká mapa

 • Ambulance odpovídá požadavkům evropské úrovně
 • Dostupnost ambulance 12 minut z centra Brna. Vyšetření bez čekání na objednanou časovku.
 • Registrujeme a přijímáme nové pacientky pouze z pojišťoven ZPMVČR-211 a VoZP-201. Objednáváme telefonicky na časovky z Brna i ze vzdálenějších regionů.
 • Doplatky na výkony hrazené pojišťovnou nevybíráme, avšak výkony na vlastní přání pacientky pojišťovny nehradí a tudíž tyto výkony jsou za přímou platbu.
 • Pacientky nesmluvní zdr. pojišťovny a neregistrované pacientky v naší GYNEKOLOGICKÉ ambulanci si vše hradí přímou platbou.
 • V sexuologické ordinaci zdravotní pojišťovny registraci nepožadují.
 • Přijímáme pacientky i bez registrace u smluvní zdravotní pojišťovny, tj. za přímou platbu. Staňte se pojištěncem ZPMVČR, která je naším lety ověřeným, slušným a korektním smluvním partnerem

***

TESTY NA POHLAVNÍ CHOROBY

AKCE! NOVINKA SE SLEVOU NA TESTY A VYŠETŘENÍ NA POHLAVNÍ CHOROBY

NAMÍSTO PŮVODNÍCH 11 PATOGENŮ NYNÍ NOVĚ VYŠETŘUJEME 18 PATOGENŮ - PŮVODCŮ POHLAVNÍCH CHOROB A TO ZA STEJNOU NEZMĚNĚNOU CENU

BALÍČEK VYŠETŘENÍ NA 18 PATOGENŮ STD– PŮVODCŮ SEXUÁLNĚ PŘENOSNÝCH ONEMOCNĚNÍ STD, tj. Sexually Transmitted Diseases, tj. sexuálně přenosné nemoci:

* AIDS Infekční serologie: 1)(HIV 1/2+p24)

* HEPATITIDY (ŽLOUTENKY): 2)HBsAG, 3)anti-HBc, 4)anti HCV

*PCR:5)Chlamydia trachomatis, 6)Neisseria gonorrhoeae (kapavka), 7)Mycoplasma hominis, 8)Mycoplasma genitalium, 9)Ureaplasma parvum, 10)Ureaplasma urealyticum, 11)Trichomonas vaginalis,12)Treponema pallidum (syfilis),13) Gardnerella vaginalis, 14)HSV 1 ( herpes simplex virus 1),15) HSV 2 ( herpes simplex virus 2), 16)Streptococcus agalactiae (GBS), 17)Haemophilus ducreyi, 18)Candida albicans Tyto PCR vyšetření provádíme z: moči (první ranní moč), nebo stěru/výtěru z děložního čípku, nebo pochvy u žen, nebo stěru z uretry u mužů. Odběry z krve provádíme na HEPATITIDY (žloutenky:HBsAG, anti-HBc, anti HCV) a Infekční serologie na AIDS (HIV 1/2+p24).

TATO VYŠETŘENÍ JSOU V LABORATOŘI DETEKOVÁNA SPOLEHLIVÝMI, CITLIVÝMI A PŘESNÝMI METODAMI PCR, které zjišťují přítomnost DNA patogenů sexuálně přenosných nemocí. SPOLUPRACUJEME VÝHRADNĚ JEN S AKREDITOVANÝMI LABORATOŘEMI ! Nepoužíváme laciné a nespolehlivé "papírkové testy"! Ty jsou ostatně i volně prodejné. Proto výsledky z našich kvalitních spolupracujících laboratoří se nedozvíte za 15 minut, ale celý komplex do 1 až 10 dní, tj. dle náročnosti jednotlivých laboratorních vyšetření. Testy na pohlavní choroby

 • Kdy jít na testy pohlavní choroby. Co byste měli vědět než se na test vydáte. Vyšetření. Léčba.
 • Za přímou platbu lze leze požádat o stále častěji žádané

  VYŠETŘENÍ RIZIKOVÝCH TYPŮ PAPILOMAVIRŮ HPV

 •  velmi přesné vyšetření stanovené na základě průkazu přítomnosti DNA těchto patogenů. Tj. jedno z vyšetření prevence rakoviny děložního hrdla, ale i penisu, úst a hrdla aj. To znamená, že vyšetření rizikových typů HPV je vhodné i pro muže, kteří mohou být nejen přenašeči. Vyšetření je pouze pro pacientky zavedené v naší gynekologické nebo sexuologické ordinaci, TJ. kteří absolvovaly u nás úvodní vyšetření.

  CO VÁS ZAJÍMÁ

 • VYŠETŘENÍ RIZIKOVÝCH PAPILOMAVIRŮ

  HPV testy připravujeme s začátkem roku 2023. Stěr z ústí močové trubice při tělesném vyšetření. Cena velmi orientačně je cca 1500 až 2000Kč včetně cíleného gynekologického nebo andrologického vyšetření za jeden vzorek odebraný z hrdla děložního čípku, z ústí močové trubice penisu, z úst z patrových oblouků a jiných rizikových lokalit. Cena bude odvislá od rozsahu klinického vyšetření a od aktuálních cen laboratoří. Vyšetření rizikových typů HPV může být vhodné i pro muže, kteří mohou být nejen přenašeči. [Podrobné informace v odkazu zde:

 • Očkování na HPV (žen i mužů) doporučujeme v očkovacích centrech

  Smysl testování na HPV u mužů je sice lehce diskutabilní, ale má svůj důležitý význam. Diskutabilní je, protože až dlouhodobá HPV infekce vede ke klinicky diagnostikovatelným změnám v tkáních. Proto pro muže neexistuje předepsané screeningové vyšetření na HPV. Zřejmě i vzhledem k faktu, že infekci HPV nelze léčit. Lze pouze odstranit až klinické tkáňové projevy. Na rozdíl od ženské populace, kde je zaveden screening rakoviny děložního čípku, není pro muže možný žádný takový screening, tj. systém včasného vyhledávání počátečních stádií HPV onemocnění. Infekce HPV však může časem dojít i do stádia zhoubného tumoru a proto má důležitý význam očkování proti HPV i u mužů. Proto většina vyspělých států hradí očkování i chlapcům. Je tomu tak i u nás, pojišťovny hradí očkování 13tiletým chlapcům. Toto očkování je jednak ochrání infekcí se všemi důsledky a očkovaní se dále nemusí bát, že přenesou HPV infekci na svou budoucí partnerku. Očkování dívek i chlapců zvyšuje kolektivní imunitu, která obecně vede k snížení výskytu viru v populaci. Očkovat proti HPV má smysl i po zahájení sexuálního života. I poté si i muži výrazně sníží riziko rozvoje HPV onemocnění.

  Očkování mužů na HPV

  je diskutabilní, protože po započetí sexuálního života již nemusí splnit plnohodnotný efekt. Ale i částečný efekt má význam (muži bývají často přenašeči infekce aniž by měli klinické příznaky) a za tímto účelem, zda očkovat, je dobré informovat se přímo v očkovacím centru.

 • [Důležité informace pro muže i ženy - DOVOLENÁ, CHLAMYDIE, HPV INFEKCE A JINÉ - Odkaz:

  PŘI RIZIKOVÉM SEXUÁLNÍM STYKU MŮŽE JÍT O ŽIVOT

 • GYNEKOLOGICKÁ SEXUOLOGIE

 • MANŽELSKÁ A VZTAHOVÁ PORADNA

  - SEXUÁLNÍ SOULAD - NESOULAD - Funguje to i ve vašem vztahu?

 • První návštěvu sexuologa nebo poradce doporučujeme jednotlivě a teprve následné návštěvy po dohodě s lékařem případně společně v páru. Vyhnete se tak zbytečnému konfrontačnímu napětí v úvodu terapie. Komunikaci je třeba se učit. - odkaz na S. Kratochvíl: MANŽELSKÁ A PÁROVÁ TERAPIE, str 85. v knize.. PSYCHOTERAPIE

Kliknutím na obrázek otevřete MAPU

Akreditované mamografické pracoviště Femma s. r. o. Brno
FAKULTNÍ PORODNICE BRNO OBILNÍ TRH
UROLOGIE BRNO: MUDr. DANA KLOZOVÁ, UROLOGIE PROF. PACÍK
INTERNÍ AMBULANCE
OČKOVACÍ CENTRUM BRNO - MĚSTO
KOŽNÍ AMBULANCE - dermatoveverologie
SEXUOLOGIE

 •  

  vytisknoutzpět