GYNEKOLOGIE - BRNO > O naší ordinaci

GYNEKOLOGIE - BRNO.EU GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE MUDr. Jiří Čalkovský

O naší ordinaci

Jsme privátní zdravotnické zařízení s letitou praxí, jehož prioritou je diskrétnost a vysoký standard služeb.
Ordinace se nachází v klidné ulici a v privátním prostředí s cílem vytvořit atmosféru ve smyslu rodinného lékaře.
Ordinaci vede odborný ženský lékař, MUDr. Jiří Čalkovský, specialista řádně atestovaný a erudovaný v oborech gynekologie a sexuologie. Personál je odborně vyškolený. Držíme se zásady, že vyšetření příčin a léčba onemocnění a poruch nejintimnějších situací a tělesných lokalit vyžaduje individuální přístup, dostatek času a zejména vytvoření dobrého a důvěrného vztahu mezi pacientem a lékařem. MUDr. Jiří Čalkovský je erudovaný a atestovaný v oboru gynekologie a porodnictví, ale také v oboru sexuologie, který má mimořádné metodické postavení a proto nepotřebujete žádné doporučení a objednat se můžete přímo.

Profil lékaře: MUDr. Jiří Čalkovský

 • odborný lékař specialista
  atestovaný v oborech gynekologie a porodnictví
  atestace v oboru sexuologie
  a osvědčení pro hraniční obory zejména andrologii
 • Ordinace: Sovova 7, 616 00 Brno - Žabovřesky
 • IČO: 60552441 IČL: 72998129 a 72998638

Lékařská odborná praxe od r. 1981 v nemocnici v Kyjově. Klinická gynekologická a porodnická praxe. Léčba manželské neplodnosti, spermiologie - andrologie. Atestace z gynekologie a porodnictví v r. 1984. Atestace ze sexuologie v r. 1990.
Od r. 1987 do r. 1994 pracoval ve FN v Brně - Bohunicích jako sexuolog a gynekolog a mimo jiné zejména se zaměřením na andrologickou problematiku léčby neplodnosti, léčby neplodnosti celého páru jako biologické jednotky. 1990 - 1997 současně s klinickou praxí lékaře v oborech gynekologie a sexuologie. Pracoval i externě jako manželský poradce.

Od roku 1994 privátní praxe v oborech sexuologie a gynekologie. Externě revizním lékařem ZPMVČR. Pravidelně aktualizuje postgraduální studium v oborech gynekologie a porodnictví, v oboru sexuologie a příbuzných oborech. Psychoterapie - Brněnský institut psychoterapie - 6 let. Kurzy hypnózy I. až III. supervizní u Prof. PhDr. Stanislava Kratochvíla CsC. Absolvoval řadu postgraduálních institutů a domácích i zahraničních stáží v oborech: sexuologie, gynekologie, andrologie, psychoterapie, hypnóza, akupunktura. Ve svých odbornostech se aktivně účastní výzkumných prací a studií v tuzemsku i v zahraničí.

Podrobný seznam poskytovaných gynekologických výkonů najdete pod ikonou SLUŽBY

SPOLUPRACUJÍCÍ ODBORNÉ KLINIKY A AMBULANCE:

Akreditované mamografické pracoviště Femma s. r. o. Brno
FAKULTNÍ PORODNICE BRNO OBILNÍ TRH
UROLOGIE BRNO: MUDr. DANA KLOZOVÁ, UROLOGIE PROF. PACÍK
INTERNÍ AMBULANCE
OČKOVACÍ CENTRUM BRNO - MĚSTO
KOŽNÍ AMBULANCE - dermatoveverologie

GYNEKOLOGICKOU ORDINACI MUDr. Jiří Čalkovský
Sovova 7, Brno - Žabovřesky

najdete zde:

 •  


  Zvětšit mapu

  vytisknoutzpět